Sepetim

Hakkımızda

40 Yıllık Tecrübe, Süreklilik ve Memnuniyet

Firmamız 1976 yılında elektronik cihaz ve yedek parça satışı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş ve günümüze kadar çalışma alanlarını genişleterek kesintisiz olarak faaliyetine devam etmiştir.

Elektronik gibi çok eski sayılmayacak bir sektörde 40 yılı geçen tecrübe ve deneyimi müşterilerinin hizmetine sunabilen firmamız, Perakende elektronik , Endüstriyel seslendirme sistemleri, CCTV Güvenlik kamera sistemleri alanlarında çözümler üretebilmektedir.

Kuruluşundan beri özellikle satış sonrası destek konusunda iddialı olan firmamızın ilgi alanları olan konularda Askeri kurumlar, Yerel yönetimler, Dernek ve Vakıflar, Eğitim kurumları, Site yönetimleri gibi çeşitli ve etkileyici referans listesine sahiptir. Seslendirme ve Güvenlik sistemlerinde TSE onaylı teknik ekip ve teçhizat standartlarını sağlayabilen firmamız TS12540 ve TS10956 TSE hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir.

Seslendirme sektöründe ihtiyacınız olan binlerce ürünü uygun fiyat politikası ile sizleri sunmayı hedefleyen ePenguen.com ailesi, satış öncesi ve sonrası her konuda fikir danışabileceğiniz destek birimi sayesinde geleneksel e-ticaret anlayışından ayrılmaktadır.